Hizmetlerim

Yiyecek ve İçecek Proje Danışmanlığı

Yiyecek ve içecek, yatırımcı ve/veya işletmeci adayı ile birlikte olgunlaştırılacak ana talepler doğrultusunda, belirlenecek menü ve konseptin müşteri hedef kitlelerine göre, seçilecek içmimarı firmasının tasarım ve uygulama süreçlerindeki yönlendirmeleri dahil işletmenin devreye alınıncaya kadar ki tüm ekipman, personel ve alternatifli tedarikçi bulunma desteklerini kapsar.


Yiyecek ve İçecek Marka Yönetim Danışmanlığı

Mevcut bir konseptin veya markanın, yurtiçinde ve/veya yurtdışında bayi ya da ortak olarak, mevcut veya aday yeni yatırımcılara, yatırım yapılması odaklı ticari ilişkinin ve gerekli süreçlerinin yapılandırılması ile konsept ve/veya marka sahibinin yatırımcı ile sürdürülebilir ilişki yönetimini içerir.


Yiyecek ve İçecek Marka İyileştirme Danışmanlığı

Mevcut bir konsepte veya markaya, kazancı arttırma odaklı, menü ve konumlandırma içerikli, sosyal medyası dahil iyileştirme yönetim desteklerini kapsar.


Yiyecek ve İçecek Konsept Danışmanlığı

Menü, menülerin hazırlanması ve sunumları, işletmenin girişinden içerideki dekor dahil yerleşimleri, hedef müşteri kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarının çözümleri ve işletmede geçireceği sürecin akışı, işletmeye ulaşımda ve işletme içindeki yönlendirmeleri, personel ve malzeme giriş ve çıkışları gibi tüm detayları ve süreçlerini kapsayan konseptin kurgulanmasını, tasarımının oluşturulmasını ve uygulanma sürecindeki yönetimini içerir.


Menü Yönetim Danışmanlığı

İşverenin talep ve beklentilerini dikkate alarak sunum ve içerikleri detaylandırmak ve menülerin oluşturulması ile menülerin imalattan başlayarak sunumlarına kadar süreçlerinin kurgulanması, oluşturulması ve yiyecek/içecek ürünlerinin işletmeye hammadde, yarı mamul veya mamul olarak temin, üretim ve sunumunu hedef kitleye göre yapılandırılmasının yönetimini kapsar.


Medya Yönetimi Strateji Danışmanlığı

Mevcut veya oluşturulacak marka veya konseptin; doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru mesajları, doğru sosyal medya araçları ile iletmesine yönelik faaliyetlerin yapılandırılmasına veya iyileştirilmesine yönelik desteği kapsar.

İletişime Geçin

Tüm soru istek ve görüşleriniz için lütfen bana yazın.